پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک

به طوری کلی وظیفه پروفیل زهوار شیشه در پنجره های دوجداره UPVC وین تک، در ابتدا ثبات شیشه در نشیمنگاه و در ثانی اعمال نیرو به شیشه مورد نظر به منظور عایق بندی و عدم نفوذ آلودگی است. هر پروفیل زهوار شیشه با توجه به ابعاد، شکل و مشخصات فنی صرفاً برای ضخامت معینی از یک شیشه طراحی شده است که در کاتالوگ های فنی هر شرکت درج می گردد. از پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک به منظور ثبات شیشه ­های تک جداره با ضخامت 4 و یا 6 میلمیتر استفاده می شود. اگرچه از شیشه های تک جداره در پنجره های UPVC به ندرت استفاده می شود اما شرکت وین تک به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان خاص، این پروفیل را نیز در سبد محصولی خود قرار داده است. نوارهای لاستیکی در پروفیل های زهوار شیشه به روش کواکسترود (هم زمان) و در حین تولید پروفیل به روی پروفیل ها تعبیه و نصب می شوند. این روش که به شکل گرم انجام می شود مانع از جدایی نوار لاستیکی از سطح پروفیل زهوار شیشه میشود. نوار لاستیکی از انعطاف پذیری لازم برای هوابندی شیشه برخوردار است. پروفیل پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک به رنگ سفید و با نوار لاستیکی مشکی با کد فنی 96400-40101 شناخته می شود.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 35 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 285 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 2 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : عدم نیاز به پروفیل تقویت
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی- تولید شده با روش کواسکترود (اتصال دائم)
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • کارایی: مناسب برای ثبات شیشه های تک جداره 4 و 6 میلیمتری  در تمامی محصولات وین تک

تنوع رنگ پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک:

 تنوع رنگ در پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد. پروفیل زهوار شیشه تک جداره وین تک لمینیت صرفاً در پروفیل های دورو لمینیت یا داخل لمینیت کاربرد دارد

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل زهوار شیشه تک جداره پنجره وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های زهوار شیشه محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز پوشش سلائق مختلف، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل زهوار شیشه تک جداره پنجره وین تک نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.