پروفیل زهوار شیشه دوجداره دکوراتیو وین تک

به طوری کلی وظیفه پروفیل زهوار شیشه در پنجره های دوجداره UPVC وین تک، در ابتدا ثبات شیشه در نشیمنگاه و در ثانی اعمال نیرو به شیشه مورد نظر به منظور عایق بندی و عدم نفوذ آلودگی است. هر پروفیل زهوار شیشه با توجه به ابعاد، شکل و مشخصات فنی صرفاً برای ضخامت معینی از یک شیشه طراحی شده است که در کاتالوگ های فنی هر شرکت درج می گردد. بیشتریم حجم از فروش پروفیل های زهوار به پروفیل زهوار شیشه دوجداره دکوراتیو اختصاص دارد. از پروفیل زهوار شیشه دوجداره دکوراتیو وین تک به منظور ثبات شیشه های دوجداره با ضخامت خارجی 20 میلیمتر در پنجره های یو پی وی سی وین تک استفاده می گردد. پروفیل زهوار شیشه دو جداره 20 میلمیتری دکوراتیو وین تک به رنگ سفید و با نوار لاستیکی مشکی با کد فنی 96100-40101 شناخته می شود.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل زهوار شیشه دوجداره وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 20 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 200 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: تک محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : عدم نیاز به پروفیل تقویت
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی- تولید شده با روش کواسکترود (اتصال دائم)
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • کارایی: مناسب برای ثبات شیشه های دوجداره با ضخامت نهایی 20 میلیمتر در پنجره وین تک.

تنوع رنگ پروفیل زهوار شیشه دو جداره وین تک:

 تنوع رنگ در پروفیل زهوار شیشه دو جداره دکوراتیو وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد. تمامی نواحی در معرض دید پروفیل های زهوار شیشه توسط روکش های رنگی لمینیت و سایر سطوح به منظور کاهش حداکثر تضاد رنگ، به صورت رنگی مشابه یا رنگ لمینیت تولید می شود.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل زهوار شیشه دوجداره دکوراتیو

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل انواع مختلف پروفیل های زهوار شیشه محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان  اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) در بخش پروفیل های زهوار نیز نموده است. پروفیل زهوار شیشه دوجداره دکوراتیو نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.