پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی وین تک

از پروفیل قاب کشویی سه ریل توری دار سری 260 وین تک پروفیل اغلب در پروژه های بازسازی و به منظور تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره کشویی جدید وین تک استفاده می شود. لبه و دیواره طراحی شده در این پروفیل نقش پوشش دهنده را ایفا میکند و به خوبی میتواند آثار به جا مانده از پنجره های قدیمی و فضاهای مجاور آن را را از مقابل دید حذف نماید. تعبیه ریل سوم داخلی به منظور نشیمنگاه حرکت لنگه مختص توری پنجره ایجاد گردیده است. لنگه توری که از پروفیل خاصی که بدین منظور تولید شده، به واسطه ریل تعبیه شده در پروفیل قاب میتواند همانند لنگه بازشو به طرفین حرکت کند. سهولت در جداسازی لنگه توری از پنجره به منظور نظافت، جلوگیری از آسیب به پارچه توری بر اثر تابش نور خورشید و یا وزش باد، جلوگیری از تجمع آلودگی از علل و عوامل تعبیه ریل توری در قسمت داخلی پروفیل میباشد.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 127 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1909 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : پروفیل قوطی ساخته شده از ورق فولادی گالوانیزه با ابعاد 40*15 میلیمتر با ضخامت 1.25
  • رنگ نوارهای درزبندی: عدم نیاز به نوار لاستیکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی وین تک:

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های کشویی 260 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های لمینیت نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. در حال حاضر تنوع رنگ در پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی 260 وین تک شامل سفید، بلوطی، بلوطی تیره، طوسی، قهوه ای سوخته و دارک بلک (مشکی) میباشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید انواع مختلف پروفیل های UPVC محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و نیز تامین نیاز فعالین بخش ساختمان اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل قاب کشویی جفت ریل بازسازی پنجره وین تک نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.