پروفیل لنگه توری پنجره کشویی وین تک

چهارچوب لنگه توری در سیستم کشویی سه ریل پنجره وین تک توسط این پروفیل ساخته می شود. در پروفیل قاب کشویی سه ریل بازسازی، ریل سومی تعبیه شده که فضای لازم برای حرکت لنگه توری را فراهم می کند. به منظور جلوگیری از نفوذ حشرات از منافذ بین لنگه و قاب، شیارهای لازم به منظور استفاده از نوارمویی پرزدار نیز در این پروفیل تعبیه شده است. مونتاژ پارچه توری به روی لنگه پنجره به واسطه نوارهای لاستیکی خاصی انجام می شود. این روش ضمن ایجاد ثبات در طولانی مدت، ویزگی تعویض پارچه توری بدون آسب به سایر قسمت های توری را به سادگی فراهم میکند. پروفیل لنگه توری کشویی پنجره وین تک با رنگ سفید با کد 05100-41240 شناسایی و در بسته بندی های 72 متری تولید و به بازار مصرف ارائه می شود.

مشخصات فنی پروفیل لنگه توری پنجره کشویی وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 25 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 490 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: ندارد
  • ابعاد پروفیل تقویت : پروفیل قوطی با ابعاد 25*20*16 میلیمتر برای توری با ابعاد بزرگ
  • رنگ نوارهای درزبندی: فاقد نوار لاستیکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • کاربرد : ساخت چهار چوب توری متحرک جهت نصب در پنجره های کشویی وین تک سه ریل سری 260

تنوع رنگ پروفیل لنگه توری پنجره کشویی وین تک:

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های کمکی کشویی وین تک به رنگ سفید محدود نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل لنگه کشویی وین تک لمینیت نیز نموده است. در حال حاضر تنوع رنگ در پروفیل لنگه توری وین تک بر پروفیل سفید شامل بلوطی، بلوطی تیره، طوسی ترامبون، قهوه ای سوخته و دارک بلک (مشکی) میباشد. تمامی سطوح در معرض دیدی لنگه توری پنجره توسط روکش های پی وی سی رنگی لمینیت شده و در سایر سطوح نیز پروفیل متناسب با رنگ لمینیت به صورت قهوه ای تیره تولید می شود.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل لنگه توری پنجره کشویی وین تک

 تنوع رنگ و طرح در سبد محصولی برند وین تک در تولید انواع مختلف پروفیل های UPVC محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز فعالین بخش ساختمان اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل لنگه توری پنجره کشویی که از پروفیل های کمکی در پروفیل های کشویی محسوب می شود در رنگ های مختلف و به صورت لمینیت شده نیز عرضه می شود. این تنوع رنگ شامل مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی می باشد.