پروفیل upvc وسط متحرک

پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک

پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک از دیگر پروفیل های میانی و جدا کننده محسوب می شود. امکان ساخت درب و پنجره های فرانسوی با استفاده از پروفیل های UPVC یکی از ویژگی های مثبت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی شناخته می شود. در این نوع از درب و پنجره ها، که شامل دو لنگه بازشو میباشد هر دو لنگه میتواند به صورت مجزا یا همزمان و بدون حضور تیرک عمودی (ثابت) باز و یا بسته شوند. نقش تیرک میانی متحرک در فضای بین دو لنگه در این سیستم توسط پروفیل وسط متحرک ایفا می گردد. این پروفیل ضمن ایجاد تکیه­ گاهی مستحکم، فضای میانی دو لنگه را پس از بسته شدن پوشش داده و مانع از نفوذ هرگونه آلودگی می شود. این پروفیل به همراه لنگه دوم یا ثانویه قابلیت حرکت و جابه­ جایی دارد و مانعی برای رفت و آمد در مواقع ضرور ایجاد نمی کند. به منظور حفظ شرایط عایق و هوابندی، شیار های لازم جهت نصب نوار درزبندی لاستیکی نیز در پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک فراهم شده است. پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک به رنگ سفید با کد فنی 09000-41100 شناخته و در بسته بندی های 36 متری (6 شاخه) تولید و عرضه می شود.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 995 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 3 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه قوطی 28* 20 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: فاقد نوار لاستیکی (قابلیت نصب دارد)
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک:

در پروفیل وسط متحرک سری 640 وین تک، تنوع رنگ آن محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل وسط متحرک سری 640 پنجره وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های کمکی و جانبی پنجره وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل وسط متحرک سری 640-700 نیز علاوه بر رنگ سفید در حجم گسترده به صورت لمینیت شده ( یک طرف و دو طرف) نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.