لنگه درب وین تک

پروفیل لنگه درب سری 640 وین تک:

پروفیل لنگه درب سری 640 وین تک از دیگر پروفیل های بازشو سری 640-700 وین تک بشمار می رود با این تفاوت که کاربرد این پروفیل در ساخت ابعادهای بزرگتر (درب) استفاده می شود. چهارچوب بخش متحرک درب­ های upvc داخل بازشو در سیستم سری 640  و نیز سری 700 وین تک توسط این پروفیل ساخته می شود. سطح مقطع عریض تر پروفیل لنگه درب وین تک از یک طرف و ابعاد بزرگتر پروفیل تقویت گالوانیزه مصرفی از طرف دیگر، باعث افزایش استحکام و ضریب امنیتی درب های ساخته توسط این پروفیل می گردد. فضای بیشتر در نظر گرفته شده در پروفیل لنگه درب نسبت به پروفیل لنگه پنجره در بخش مونتاژ یراق، امکان جاسازی یراق آلات سوئیچی را نیز برای این پروفیل فراهم می کند. در یراق آلات سوئیچی امکان باز، بسته و قفل شدن درب از هر سمت درب وجود دارد. از یراق آلات سوئیچی بیشتر در دربهای بالکنی که نیاز به امنیت بیشتری دارد، استفاده می شود. پروفیل لنگه درب سری 640 وین تک به رنگ سفید با نوار لاستیکی TPV نصب شده در پروفیل با کد فنی 97000-41100 شناخته می شود. این پروفیل در بسته بندی 24 متری و با طول شاخه 6 متری تولید و به بازار مصرف ارائه می شود

مشخصات فنی پروفیل لنگه درب سری 640 وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1630 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 50*30*50 میلیمتر با ضخامت 1.25 میلیمتر.
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل لنگه درب سری 640 وین تک:

در پروفیل لنگه درب سری 700-640 وین تک، تنوع رنگ آن محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل لنگه درب نرمال وین تک

تنوع رنگ محصولات وین تک در تولید پروفیل های upvc محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی، تولید پروفیل های رنگی در قالب لمینیت را نیرز همواره در دستور کار خود قرار داده است. پروفیل لنگه درب سری 640-700 نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.