پروفیل میانی

پروفیل مولیون سری 640 وین تک

از پروفیل مولیون سری 640 وین تک به عنوان مقسم یا تقسیم کننده داخلی درب یا پنجره UPVC استفاده می شود. جداسازی یک بخش از بخشی دیگر از جمله اقدامات متداول در ساخت درب و پنجره های UPVC می باشد که این امر توسط پروفیل میانی ثابت یا پروفیل مولیون انجام می شود. از طرفی دیگر استفاده از تیرک های افقی و عمودی میتواند باعث استحکام بندی بیشتر درب و پنجره های دوجداره شود که این امر نیز توسط پروفیل میانی ثابت انجام می شود. اتصال این پروفیل به سایر پروفیل ها (قاب، لنگه پنجره، لنگه درب و …) به روش اتصال مکانیکی (توسط پیچ) بوده و از قطعه ای فلزی به کانکتور یا کانکشن مولیون استفاده میشود. پروفیل میانی یا مولیون سری 640 وین تک به رنگ سفید با نوار لاستیکی TPV نصب شده در پروفیل با کد فنی 93000-41100 شناخته می شود.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل مولیون سری 640 پنجره وین تک

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1260 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 30*25*30 میلیمتر با ضخامت 1.25 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل مولیون سری 640 وین تک:

تنوع محصول و رنگبندی در پروفیل مولیون سری 640 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و علاوه بر آن پروفیل هایی رنگی به صورت لمینیت نیز تولید و عرضه میشود. در حال حاضر تنوع رنگ در پروفیل مولیون سری 640 وین تک شامل بلوطی، بلوطی تیره، طوسی ترامبون، قهوه ای سوخته و مشکی می باشد.علاوه بر آن میتوانید به منظور کاهش هزینه در خرید پروفیل لمینیت این پروفیل ها به صورت پروفیل های داخل لمینیت یا بیرون لمینیت نیرز تهیه نمائید.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل مولیون پنجره وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های upvc محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی، تولید پروفیل های رنگی در قالب لمینیت را نیز همواره در دستور کار خود قرار داده است. پروفیل مولیون سری 640 پنجره وین تک نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.