پروفیل لنگه پنجره سری 640

پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک:

بخش بازشو و یا متحرک پنجره­ های دوجداره upvc در سیستم سری 640 وین تک توسط این پروفیل ساخته می شود. به عبارتی دیگر چنانچه لازم باشد در یک پنجره با سیستم پروفیل سری 640، قسمتی از آن دارای بخش بازشو باشد لازم است از پروفیل لنگه پنجره استفاده کنیم. به دلیل لنگر یا نیروی خمشی وارد شده به پروفیل لنگه پنجره در زمان باز و بسته شدن، طراحی این پروفیل در بین سایر پروفیل های upvc از حساسیت دوچندان برخوردار است و باید توانایی لازم را در برابر نیروهای خمشی و پیچشی را داشته باشد. قابلیت نصب انواع یراق آلات تک حالته، یراق دوحالته و یراق فولکس واگنی، قابلیت بکارگیری انواع شیشه تک جداره، شیشه دوجداره و شیشه سه جداره و استحکام خمشی بالا از دیگر ویژگی های پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک بشمار میرود. پروفیل بازشو یا پروفیل سش (SASH PRFOILE) از دیگر اسامی این پروفیل میباشد. پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک به رنگ سفید با نوار لاستیکی TPV نصب شده در پروفیل با کد فنی 95000-41100 شناخته می شود. پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک در بسته بندی های 36 متری با طول شاخه 6 متری تولید و به بازار عرضه می شود

مشخصات فنی پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1280 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 27*28*27 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی از جنس TPV
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک:

پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک از جمله دیگر پروفیل هایی است که تنوع رنگ آن محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. استفاده ار فویل های لمینیت از معتبر ترین شرکت اروپایی در کنار ماشین آلات مدرن، دوام و ماندگاری پروفیل های لمینیت وین تک را برای سالیان طولانی تضمین می نماید.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید انواع مختلف پروفیل های UPVC محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و نیز تامین نیاز فعالین بخش ساختمان اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل لنگه پنجره سری 640 وین تک نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.