پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده وین تک

به طوری کلی وظیفه پروفیل زهوار شیشه در پنجره های دوجداره یو پی وی سی، در ابتدا ثبات شیشه در نشیمنگاه و در ثانی اعمال نیرو به شیشه مورد نظر به منظور عایق بندی و عدم نفوذ آلودگی است. هر پروفیل زهوار شیشه با توجه به ابعاد، شکل و مشخصات فنی صرفاً برای ضخامت معینی از یک شیشه طراحی شده است که در کاتالوگ های فنی هر شرکت درج می گردد. از پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده به منظور ثبات شیشه های دوجداره با ضخامت خارجی 20 میلیمتر در پنجره های یو پی وی سی وین تک استفاده می گردد. پروفیل زهوار شیشه دو جداره 20 میلمیتری دکوراتیو وین تک به رنگ سفید و با نوار لاستیکی مشکی با کد فنی 96200-40101 شناخته می شود. پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده در بسته بندی های 180 متری و با طول شاخه 6 متر تولید و به بازار مصرف ارائه می شود

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 20 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 210 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: دو محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : عدم نیاز به پروفیل تقویت
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی- تولید شده با روش کواسکترود (اتصال دائم)
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • کارایی: مناسب برای ثبات شیشه های دوجداره با ضخامت نهایی 20 میلیمتر در پنجره وین تک

تنوع رنگ پروفیل زهوار شیشه دو جداره ساده وین تک:

 تنوع رنگ در پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده

تنوع رنگ محصول در تولید پروفیل های زهوار شیشه محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل زهوار شیشه دوجداره ساده  نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج رنگ مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.