پروفیل زهوار شیشه دوجداره 24 میلیمتری وین تک

از پروفیل زهوار شیشه 24 میلیمتری به منظور ثبات شیشه­ های دو جداره با ضخامت خارجی 24 میلیمتر در داخل درب و پنجره­ های UPVC وین تک استفاده می شود. در تولید شیشه های دوجداره هرچه فواصل بین دو شیشه از یکدیگر بیشتر باشد، پنجره یا درب مونتاژ شده عملکرد بیسار بهتری در جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی دارد چرا که میزان هدر رفت انرژی حرارتی از طریق شیشه ها به دلیل ضخامت بیشتر گاز آرگون بین جداره ها به مراتب کمتر خواهد شد. گاز بین جداره های شیشه به دلیل عدم جابه جایی به عنوان یک جداره عایق محسوب میشود از این رو افزایش ضخامت گاز محبوس شده در جداره های شیشه می تواند باعث افزایش کارایی و راندمان شیشه دوجداره شود. پروفیل زهوار شیشه دو جداره 24 میلمیتری دکوراتیو وین تک به رنگ سفید و با نوار لاستیکی مشکی با کد فنی 96500-40101 شناخته می شود. وزن پروفیل زهوار شیشه دوجداره 24 میلیمتری را میتوانید در جدل زیر مشاهده فرمائید.

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل زهوار شیشه دوجداره 24 میلیمتری وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 16 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 185 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: تک محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : عدم نیاز به پروفیل تقویت
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی- تولید شده با روش کواسکترود (اتصال دائم)
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • کارایی: مناسب برای ثبات شیشه های دوجداره با ضخامت نهایی 24 میلیمتر در محصولات وین تک

تنوع رنگ پروفیل زهوار شیشه دو جداره 24 میلیمتری وین تک:

 تنوع رنگ در پروفیل های زهوار شیشه به رنگ سفید محدود نبوده و این پروفیل ها نیز به صورت پروفیل های رنگی در قالب پروفیل لمینیت نیز عرضه می شود. وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. تنوع رنگ لمینیت ها در حاضر شامل: بلوطی، بلوطی تیره، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و مشکی می باشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل زهوار شیشه دوجداره 24 میلیمتری

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های زهوار شیشه وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز در این بخش نموده است. پروفیل زهوار شیشه دوجداره 24 میلیمتری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.