لنگه درب بیرون بارشو

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک:

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک از دیگر پروفیل های مختص ساخت بازشو درب های دوجداره upvc میباشد. از این پروفیل در ساخت درب هایی که می بایست جهت قسمت بازشو به سمت بیرون باشد استفاده می شود. ویژگی مهم پروفیل لنگه درب بیرون بازشو به نسبت پروفیل لنگه درب نرمال این است که طراحی پروفیل به نحوی انجام شده است که مونتاژ و یا دمونتاژ پروفیل زهوار شیشه و متعاقباً خروج شیشه صرفاً از سمت نمای داخلی انجام گیرد. این مزیت سبب افزایش ضریب امنیت درب ها به خصوص درب های بالکنی می شود. پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک به رنگ سفید با نوار لاستیکی TPV نصب شده در پروفیل با کد فنی 98000-41100 شناخته می شود. با توجه به وزن یکسان پروفیل لنگه درب بیرون بازشو با پروفیل لنگه درب نرمال، قیمت فروش این محصول کاملاً مشابه با پروفیل لنگه درب نرمال می باشد.

مشخصات فنی پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1610 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 50*30*50 میلیمتر با ضخامت 1.25 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع لمینیت در پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک:

سبد محصولی وین تک در پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تکمیل سبد محصولی خود، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) لنگه درب بیرون بازشو نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. استفاده ار فویل های لمینیت از معتبر ترین شرکت اروپایی در کنار ماشین آلات مدرن، دوام و ماندگاری پروفیل های لمینیت وینتک را برای سالیان طولانی تضمین می نماید. بلوطی تیره، بلوطی، قهوه ای سوخته، طوسی ترامبون و دارک بلک (مشکی) از انواع مختلف رنگ لمینیت پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 وین تک میباشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل پروفیل لنگه درب بیرون بازشو

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل لنگه درب بیرون بازشو وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و شرکت وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل لنگه درب بیرون بازشو سری 640 نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.