پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک

 پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک از دیگر پروفیل هایی است که نقش قاب درب یا پنجره را ایفا می کند. بیشترین حجم استفاده از پروفیل سوپر قاب وین تک مختص ساخت درب و پنجره های دوجداره UPVC با سیستم بازشو فولکس واگنی میباشد. در سیستم های فولکس واگنی حرکت لنگه پس از خروج از نشیمنگاه خود به صورت خطی یا اسلایدینگ میباشد. طراحی یراق آلات فولکس واگنی به دلیل قطعات و متعلقات بیشتر در بخش زیرین به نحوی انجام شده که لازم است پیشانی پروفیل قاب از 45 میلیمتر فراتر باشد تا عملکرد سیستم به درستی انجام شود. پروفیل قاب سوپر سری 640 وین تک با ارتفاع 48 میلیمتری علاوه بر قابلیت استفاده در سیستم های فولکس واگنی به دلیل استفاده از مقاطع بزرگتر گالوانیزه، از استحکام خمشی بیشتری نیز برخوردار میباشد. پروفیل سوپر قاب سری 640 وینتک سفید با نوار لاستیکی درزبندی مشکی با کد 92000-41100 شناخته می شود. پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک در شاخه های 6 متری و در بسته بندی های 36 متری تولید و به بازار مصرف ارائه می شود

سوپر فریم 640 وین تک

مشخصات فنی پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1205 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 30*30*30 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و  وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. استفاده ار فویل های لمینیت از معتبر ترین شرکت اروپایی در کنار ماشین آلات مدرن، دوام و ماندگاری پروفیل های لمینیت وینتک را برای سالیان طولانی تضمین می نماید. در حال حاضر تنوع رنگ در پروفیل سوپر قاب سری 640 وین تک شامل سفید، بلوطی، بلوطی تیره، طوسی، قهوه ای سوخته و دارک بلک (مشکی) میباشد.

تنوع رنگ لمینیت در پروفیل سوپر قاب سری 640  پنجره وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل های upvc پنجره وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. پروفیل سوپر قاب سری 640 نیز علاوه بر رنگ سفید به صورت لمینیت شده نیز در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شود.