پروفیل قاب پنجره دوجداره وین تک

پروفیل قاب سری 640 پنجره وین تک

 چهارچوب یا قاب درب و پنجره های دوجداره upvc در سیستم سری 640 وین تک توسط این پروفیل ساخته میشود. به عبارتی دیگر پروفیل فریم نقش چهار چوبی را دارد که سایر اجزای تشکیل دهنده درب و پنجره وین تک شامل پروفیل های بازشو، پروفیل های میانی و شیشه های دوجداره به روی آن مونتاژ یا نصب می شوند. پروفیل قاب سری 640 پنجره وین تک به عنوان پرمصرف ترین پروفیل سری 60 وین تک شناخته می شود چرا که هر درب یا پنجره وین تک با هر طرح مشخصاتی دارای یک قاب چهارگوش میباشد که غالبا توسط پروفیل قاب یا همان پروفیل فریم ساخته می شود. محاسبه قیمت پروفیل قاب سری 640 وین تک بر اساس محیط یک درب یا پنجره با واحد متر طول در فاکتور های فروش درج می گردد. پروفیل قاب سری 640 وین تک سفید با نوار لاستیکی TPV نصب شده در پروفیل با کد فنی 91000-41100 شناخته می شود. پروفیل قاب سری 640 وین تک در شاخه های 6 متری و در بسته بندی های 36 متری تولید و به بازار عرضه می شود

مشخصات فنی و ابعادی پروفیل قاب 640 وین تک:

  •  عرض مقطع پروفیل : 60 میلیمتر
  • وزن طولی پروفیل: 1050 گرم بر متر طول
  • تعداد محفظه داخلی: 4 محفظه
  • ابعاد پروفیل تقویت : ورق فولادی گالوانیزه U شکل با ابعاد 30*25*30 میلیمتر با ضخامت 1.25 میلیمتر
  • رنگ نوارهای درزبندی: مشکی
  • تنوع رنگ: سفید- بلوطی- بلوطی تیره- قهوه ای سوخته- طوسی- مشکی
  • تنوع لمینیت: داخل لمینیت- بیرون لمینیت- دورو لمینیت

تنوع رنگ پروفیل قاب سری 640 وین تک:

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل قاب سری 640 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. علاوه بر تنوع رنگ در پروفیل های لمینیت که عموماً به صورت دورو لمینیت عرضه میشوند، به منظور حفظ تناسب رنگ نماهای داخلی و خارجی ساختمان، این پروفیل ها میتوانند به صورت پروفیل های داخل لمینیت و یا بیرون لمینیت نیز تولید شوند. استفاده ار فویل های لمینیت از معتبر ترین شرکت اروپایی در کنار ماشین آلات مدرن، دوام و ماندگاری پروفیل های لمینیت وین تک را برای سالیان طولانی تضمین می نماید. در حال حاضر تنوع رنگ در پروفیل قاب سری 640 وین تک شامل سفید، بلوطی، بلوطی تیره، طوسی، قهوه ای سوخته و دارک بلک (مشکی) میباشد.

محصولات مشابه

تنوع رنگ لمینیت پروفیل قاب سری 640  پنجره وین تک

سبد محصولی وین تک در تولید پروفیل قاب سری 640 وین تک محدود به رنگ سفید نبوده و وین تک در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و نیز تامین نیاز معماران در طراحی نماهای ساختمان ها، اقدام به تولید پروفیل های رنگی (لمینیت) نیز نموده است. رنگهای لمینیت در پنج گروه مشکی، قهوه ای سوخته، بلوطی تیره، بلوطی و طوسی عرضه می شوند.